Specifications
| Specification | Details |
|---|---|
| Description | 10uL; 25 gauge; 50mm L |
| Needle Gauge | 25 G |
| Length (Metric) | 50 mm |
| Product Type | GC Autosampler Syringe, Fixed Needle |
| Disposable | Reusable |
| Quantity | Each |
| Volume (Metric) | 10 μL |
| Length (Metric) Needle | 50 mm |
| Needle Point Style | Cone |
| For Use With (Equipment) | TriPlus, AS3000, AS2000, AS200, AS800, AI/AS 1610 Autosampler |
| Unit Size | Each |




